Bosnet Katma Değerli Hizmet Ağını Büyütmeye Devam Ediyor

Bosnet iş ortakları arasına yeni eklenen İstelia Telekom ve 3C1B Telekomünikasyon ile abonelere verdigi katma değerli hizmet ağını büyütmeye devam ediyor.

Bosnet; Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumundan Sabit Telefon Hizmeti Yetkilendirmesi aldığı günden bugüne Katma Değerli Hizmetler alanında Türkiye’nin öncü lider Telekom şirketi ünvanını devam ettirmektedir.

İş ortakları arasına yeni eklenen İstelia Telekom ve 3C1B Telekomünikasyon aboneleri Haziran ayından itibaren Bosnet tarafından sunulan tüm katma değerli elektronik haberleşme hizmetlerini kullanabiliyor olacaklardır.

Özellikle Pegasus Havayolu şirketinin çağrı merkezi servis numarasına (0888 2281212) erişim noktasında sıkıntı yaşayan aboneleri Haziran ayından itibaren problemsiz olarak erişebiliyor olacaklardır.

Bosnet olarak hedefimiz 2017 yılı sonuna kadar ülkemizde faaliyet gösteren tüm sabit telefon hizmeti lisansı ile abonelerine sabit hat üzerinden telekomünikasyon hizmeti veren sektör şirketleri ile ara bağlantı sözleşmesini yapıp iş ortaklığı yapımızı büyütmek ve daha fazla sabit hat abonesine katma değerli hizmet sunmak olacaktır.

  • Kubilay ERDOĞAN
  • 13.06.2017
  • Sabit Telefon Hizmeti, BTK

Kategoriler

Yeni Haberler

Popüler Servis Tarifeleri

Bosnet Katma Değerli Servisler / Bosnet Corporate kategorisindeki son kullanıcı tarifeleri genel olarak; yoğun telefon çağrısı alan işletmeler tarafından,

Ayrıntılı Bilgi

Bosnet Katma Değerli Servisler / Bosnet Media kategorisindeki son kullanıcı tarifeleri genel olarak; televizyon, radyo, internet gibi bir çok mecrada program

Ayrıntılı Bilgi