BOSNET BİLİŞİM HİZMETLERİ, 1985’den bugüne Telekomünikasyon sektöründe de faaliyet gösteren Bostancı Şirketler Grubu'nun bir iştiraki olarak 2008 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana Türk Telekom Grup şirketlerinden olan TTNET’in kurumsal SMS hizmetlerinin, alt yapı yönetim hizmetini sunan BOSNET, 2010 yılında Türk Telekom şirketinin kurumsal SMS alt yapı hizmetini vermeye başlamıştır. TTNET, AVEA ve TÜRK TELEKOM’un TÜRK TELEKOM markası altında birleşmesi kararından itibaren, TÜRK TELEKOM markası altında yer alan tüm şirketlere Mobil Pazarlama ve SMS alt yapı hizmeti BOSNET tarafından verilmektedir.

BOSNET, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun düzenlemeleri çerçevesinde 2012 yılında kurumdan STH yetkilendirmesi/lisansı alarak, katma değerli telekom servisleri alanındaki faaliyetlerini geliştirerek devam etmektedir. Ülkemizde faaliyet gösteren telekom operatörü şirketleri olan Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Avea, İşNet, Millenicom ile katma değerli servisler alanında 888-898’li katma değerli hizmet numaraları üzerinden son kullanıcıya hizmet vermek için ara bağlantı sözleşmesi imzalayan BOSNET ayrıca kurumsal SMS alt yapı yönetimi ve mobil pazarlama kampanyalarının yönetimi alanında da profesyonel kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir. BOSNET, 888-898 katma değerli hizmet numaraları üzerinden geliştirdiği servislerini pek çok kurumsal firma ve müşterisine daha yüksek kalitede iletişim hizmeti vermek için kullanmaktadır. PEGASUS Hava Taşımacılığı da, BOSNET 888’li katma değerli servis numarasını kullanarak müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Yılların getirdiği tecrübe, teknolojik liderlik ve yaratıcı insan kaynağımız ile müşterilerimize hızlı, kaliteli ve sürdürülebilir ürün ve hizmet sunuyoruz. Katma değerli servisler alanında güven temelli işbirliğinde her zaman müşterimizin yanında oluyoruz. BOSNET olarak amacımız müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli, yenilikçi katma değerli servisler ve ürünler geliştirerek, konusunda hızlı çözümler sunan güvenilir bir iş ortağı olmaktır.

 • Tecrübe ve Teknolojik liderlik
 • Tüm iş süreçlerinde 7*24 destek
 • Profesyonel iş geliştirme ekibi
 • Üstün ve hızlı teknolojik çözümler
 • Finansal güç ve güvenilirlik
 • Çözüm odaklı hizmet

Servislerimiz & Hizmetlerimiz

 • SERVİS TARİFELERİ Yeni Gelir Modelleri Yaratın

  Servis tarifenizi, firmanızın kurumsal kimliğine, vereceğiniz servise ve müşteri profilinize göre seçebilirsiniz.

 • NUMARA TALEP FORMU Siz İsteyin, Biz Yapalım

  Siz sadece servis numaranızı seçin. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile işinizi birlikte geliştirelim.

 • SIKÇA SORULAN SORULAR Aklınıza Takılan Birşey mi Var?

  Tüm sorularınız için sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edin ya da dilerseniz hemen bizi arayın.

 • BİZE ULAŞIN Sizi Bekliyoruz, Hemen Arayın

  BOSNET için ulaşılabilirlik her zaman ön plandadır. Tüm bilgi talepleriniz ve sorularınız için bizi arayın.