BOSNET, BTK Verilerine Göre 2016 Yılı 3.Çeyrekte Olduğu Gibi 4.Çeyrekte de
KATMA DEĞERLİ HİZMETLER PAZAR LİDERİ...

Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu tarafından Elektronik Haberleşme Sektörü İşletmecilerinden toplanan resmi veriler ile üç ayda bir “Türkiye Elektronik Haberleşme Sektörü Üç Aylık Pazar Verileri Raporu”yayınlıyor.

Şirketimiz BOSNET 2016 yılı Temmuz-Agustos-Eylül aylarını kapsayan 3. çeyrek raporunda Sabit Telefon Hizmeti Ciro Tablosunda en yüksek ciro yapan ilk on Telekom İşletmecisi arasına girmiş ve kendi alanında resmi veriler ile pazar lideri olmuştur.

BTK tarafından yayınlanan Ekim-Kasım-Aralık aylarını kapsayan 4.çeyrek raporunda BOSNET sıralamada bir üste geçip pozisyonunu korumuştur.

BOSNET Sabit Telefon Hizmeti Ciro Tablosu içerisinde Katma Değerli Hizmetler alanında faaliyet gösteren tek işletmeci olarak kendi alanında PAZAR LİDERİ konumunu korumayı başarmıştır.

Böylece şirketimiz BOSNET 2016 yılını Türkiye Elektronik Haberleşme Sektöründe Katma Değerli Hizmetler(888-898) alanında PAZAR LİDERİ olarak tamamlamıştır.

https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Sayfalar/Pazar-Verileri

  • Kubilay ERDOĞAN
  • 10.04.2017
  • Türkiye Elektronik Haberleşme, Sabit Telefon

Kategoriler

Yeni Haberler

Popüler Servis Tarifeleri

Bosnet Katma Değerli Servisler / Bosnet Corporate kategorisindeki son kullanıcı tarifeleri genel olarak; yoğun telefon çağrısı alan işletmeler tarafından,

Ayrıntılı Bilgi

Bosnet Katma Değerli Servisler / Bosnet Media kategorisindeki son kullanıcı tarifeleri genel olarak; televizyon, radyo, internet gibi bir çok mecrada program

Ayrıntılı Bilgi